Bramy garażowe

Proponowane przez firmę UNI-DOOR bramy Hörmann spełniają wszelkie normy jakości, dzięki czemu chronią przed dostaniem się do środka niepowołanych osób. Znajdziecie modele przygotowane z myślą o pomieszczeniach różnej wielkości oraz umiejscowieniu.

Dostępne są produkty:

  • uchylne,
  • segmentowe,
  • rolowane,
  • do garaży zbiorczych,
  • segmentowe boczne.

Każdy z nich ma solidną konstrukcję oraz jest odporny na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Znajdziecie modele sterowane ręcznie lub też wyposażone w napęd elektryczny. Mogą być również wyposażone w fabrycznie zamontowane oświetlenie.

Wszystkie bramy garażowe Hörmann gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych w pomieszczeniu przedmiotów. Są proste w obsłudze, a jednocześnie, dzięki bogatemu wyborowi różnych stylów, mogą stanowić dopełnienie wyglądu całego budynku.

Bramy Hörmann

Marka Hörmann to jedna z największych, europejskich firm, produkujących drzwi, ościeżnice oraz bramy – także garażowe. Rodzinny biznes przekształcił się w przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym, dzięki dbałości o jakość oraz zaoferowaniu innowacyjnych rozwiązań. Przedsiębiorstw posiada rozbudowaną sieć oddziałów, z których kilka znajduje się na terenie Polski – w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie oraz Sosnowcu.


Dzięki nim ochronicie swój dom przed włamaniami, a jednocześnie sprawicie, że cały budynek będzie o wiele lepiej wyglądać. Bramy uchylne marki Hörmann ze stali lub drewna spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, posiadają wbudowany system podwójnych sprężyn i dostępne są w różnych wzorach oraz kolorach.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych powierzchniowo pomieszczeń. Proponowane przez nas bramy garażowe segmentowe marki Hörmann wyróżniają się funkcjonalnością, atrakcyjną ceną, a jednocześnie elegancją. Dzięki nim szerokość oraz wysokość wjazdu będzie o wiele większa, a samo pomieszczenie szczelnie zamknięte.

Jeżeli szukasz czegoś estetycznego, odpornego na korozję, a jednocześnie praktycznego, to RollMatic jest właśnie dla ciebie. Proponujemy rolowane konstrukcje garażowe sterowane ręcznie lub automatycznie i stworzone z łatwego w konserwacji aluminium. Działa bardzo cicho, a jednocześnie nie zabiera dużo miejsca.

Ważne, aby przy wjazdach do dużych obiektów były zainstalowane urządzenia o oszczędnej eksploatacji, które wytrzymają częste użytkowanie. Właśnie takie są bramy do garaży zbiorczych ET 500. Działają one bardzo cicho, nie wymagają konserwacji, a jednocześnie posiadają niezużywający się mechanizm przeciwwagi.

Jest to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, w których liczy się każdy centymetr. Proponujemy nowoczesne modele segmentowe boczne, które mogą być bez przeszkód montowane również w obiektach o nietypowej budowie. Dysponujemy konstrukcjami otwieranymi ręcznie lub elektronicznie, z funkcją drzwi przejściowych.