Drzwi techniczne ze stali

Firma Uni-Door specjalizuje się w dystrybucji stolarki otworowej oraz systemów otworowych marki Hormann. Jedną z naszych najpopularniejszych propozycji są drzwi techniczne. Nadają się one doskonale dla budynków przemysłowych oraz dla obiektów o podwyższonych standardach bezpieczeństwa. Zapewniają ochronę przeciwpożarową i antywłamaniową. Klienci cenią je również za właściwości izolacyjne, które zabezpieczają nie tylko przed utratą ciepła, ale również przed przedostawaniem się do pomieszczeń hałasu.

Nasze drzwi techniczne zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, charakteryzujących się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na szkodliwe działanie wilgoci. Skrzydła wykańczane są w sposób elegancki, za pomocą klamek i gałek o różnych kształtach i kolorach oraz dyskretnych ale zarazem solidnych okuć mocujących. Polecaną stolarkę otworową wyposażono w systemy zamykaczy i mechanizmów blokujących, broniących w razie potrzeby dostępu do obiektu.

Jesteśmy przekonani, że osoby które zainwestują w nasze drzwi techniczne nie będą zawiedzone ich jakością. Szukając odpowiednich rozwiązań dla własnych potrzeb dobrze jest poradzić się naszych konsultantów. Pomogą oni dobrać odpowiedni model i zadbają o to, by klient był zadowolony z warunków finansowych inwestycji. Dodatkowo zajmiemy się montażem zakupionych u nas produktów.