Drzwi zewnętrzne ThermoPro

Zastanawiasz się nad wyborem drzwi zewnętrznych? Nie ma nad czym! Skrzydła zewnętrze ThermoPro Hormann to doskonały wybór dla Ciebie i Twojego domu! Wybierając zewnętrzne modele ThermoPro Hormann bardzo dużo zyskujesz!

Po pierwsze, Twój dom nabierze niebywałego charakteru i elegancji poprzez zlicowanie wyglądu skrzydeł zarówno po ich zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie. Drzwi ThermoPro cechuje bogate i współczesne wzornictwo, przez co zyskują one na swojej atrakcyjności, dopasowując się do wystroju wnętrza Twojego domu.

Prócz bogatej gamy wzorów i kolorów realizacje ThermoPro to przede wszystkim doskonała izolacja termiczna, która pozwoli Ci na minimalizację kosztów i oszczędność energii. Wielopunktowe, ryglowane drzwi Hörmann to również pełna gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Od teraz, będziesz mógł cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem.

Ze względu na wykonanie wszystkich modeli z najwyższej jakości materiałów, które zabezpieczają skrzydła przed korozją – możemy zapewnić trwałość oraz wyjątkową estetykę wszystkich modeli. Będą one doskonałym uzupełnieniem budynku przez długie lata.

Twój dom stanie się eleganckim i pełnym harmonii. Jego dekoracją może stać się również oryginalna brama garażowa – wykonana w takiej samej kolorystyce oraz wzorze nawiązującym do tego, który znajdzie się na wybranych przez Ciebie skrzydłach ThermoPro. Z nami możesz sam komponować ich wygląd – dopasowywać uchwyty i przeszklenia drzwi, decydować się na wykorzystanie odpowiadających Tobie elementów bocznych i naświetli górnych.

Nie zastanawiaj się dłużej! Wybierz to, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej rodziny! Czekamy na telefon od Ciebie bądź osobistą wizytę w naszym biurze. Nie zwlekaj!

Firma Uni-Door z Bydgoszczy zachęca do zapoznania się z naszym katalogiem zawierającym dodatkowe informacje o naszych produktach.

Typowe cechy dla drzwi ThermoPro:

  • niewidoczna rama skrzydła
  • wielopunktowe ryglowanie i zabezpieczenie (8 punktów)
  • świetna izolacja cieplna skrzydeł
  • rewelacyjne uszczelnienie
  • klasa 2 wyposażenia przeciwwłamaniowego (wg. norm PN ENV 1627)