Bramy segmentowe

Warto dobrze zagospodarować przestrzeń garażu, tak aby korzystało się z niego łatwo i przyjemnie. Polecamy naszym klientom eleganckie i solidne bramy segmentowe Hormann, które można zamontować nawet wtedy, gdy dysponuje się ograniczoną ilością miejsca. Dopasują się one z pewnością do każdego otworu wjazdowego, a ich konstrukcja nie będzie tarasowała drogi podczas wprowadzania i wyprowadzania samochodu.

Jesteśmy przekonani, że nasze bramy segmentowe będą zachwycały nie tylko pod względem użyteczności, ale także pod względem estetycznym. Są to bowiem eleganckie wyroby, dostępne w bogatym wyborze wzorów i kolorów. Ich powierzchnie mogą być pokryte okleinami imitującymi naturalne drewno lub lakierowanymi osłonami. Wszystkie elementy konstrukcyjne wykazują się ogromną odpornością na zarysowania oraz na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Ponadto uszczelki zabezpieczające profile są w pełni odporne na działanie wilgoci oraz zmiennych temperatur.

Warto wiedzieć, że bramy segmentowe marki Hormann zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa! Ryglują się one automatycznie

podczas zamykania, co skutecznie zabezpiecza przed niechcianą ingerencją osób trzecich, zarówno złodziei, jak i wandali. Osoby, które w nie zainwestują będą mogły więc spać spokojnie, nie obawiając się o bezpieczeństwo samochodu oraz pozostałych rzeczy przechowywanych w garażu.

Jesteśmy przekonani, że nie warto się dłużej zastanawiać – zapraszamy do zakupu solidnych, eleganckich i przy okazji niedrogich bram segmentowych. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą wszelkich możliwych informacji o konkretnym modelu. Zadzwońcie już teraz lub odwiedźcie nas osobiście. Czekamy!

Więcej informacji dotyczących bram segmentowych odnaleźć można w naszym katalogu.

Wśród kilku podstawowych cech bram segmentowych wyróżnić można:

  • dużą szczelność zamknięcia
  • zwiększenie szerokości i wysokości wjazdu
  • dużo możliwości montażu
  • przyspieszenie wjazdu do garażu
  • efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni
  • eleganckie wzornictwo

Bramy segmentowe garażowe Polaroid