Bramy do garaży zbiorczych ET 500

Model ten świetnie nadaje się do użytku w bardzo często użytkowanych wjazdach do garaży zbiorczych. Bramy ET 500 odznaczają się małą głębokością ościeżnicy wynoszącą najwyższej 450 mm. Dzięki temu mogą być używane przy chodnikach lub ulicach – czyli w miejscach, w których liczy się przede wszystkim oszczędność miejsca. Dodatkowo, są niezawodne i ekonomiczne, a jednocześnie ciche, nawet przy bardzo dużej częstotliwości użytkowania.

Każda brama do garaży zbiorczych posiada niezużywający się, solidny mechanizm przeciwwagi, który nie wymaga konserwacji. Otwieranie i zamykanie zawsze przebiega cicho, płynnie, a przede wszystkim całkowicie bezpiecznie. Model ET 500 został poddany wielu testom wytrzymałościowym, które przygotowały go do wykonywania minimum 250 000 cykli pracy. Cała konstrukcja odznacza się wysoką wytrzymałością, a jednocześnie dostępna jest w kilku wersjach, które można dobrać do charakteru oraz elewacji całego budynku. Dostępne są wersje wypełnione różnymi rodzajami materiałów: blachą perforowaną aluminiową lub stalową oraz pełną aluminiową. Można również zamówić bramę z innowacyjnymi aplikacjami lub też z elementami z drewna.

Do zalet bram do garaży zbiorczych należą:

  • ciche działanie;
  • dostępność kilku wersji kolorystycznych z palety RAL na zamówienie klienta, standardowo malowanie proszkowo w barwie RAL 9006;
  • możliwość montażu w ciasnych pomieszczeniach;
  • opcja zamontowania drzwi przejściowych oraz bocznych;
  • ocynkowane skrzydło;
  • minimalne wychylenie skrzydła za otwór.

Więcej informacji można znaleźć w prospekcie.