Segmentowe bramy przemysłowe

Właśnie to rozwiązanie idealnie nadaje się do użytku w większych przedsiębiorstwach, w których ważna jest możliwość szybkiego, a jednocześnie wygodnego wjazdu pojazdów na teren hali lub też do garaży. Segmentowe bramy przemysłowe marki Hörmann, dzięki nowoczesnej konstrukcji, bardzo szybko otwierają się pionowo w górę. W ten sposób zostawiają dużo wolnego miejsca zarówno przed budynkiem, jak i w środku, gwarantując bezpieczeństwo.

Bramy garażowe z serii 40 mogą być stworzone z wysokiej jakości stali lub aluminium, a także z połączenia tych dwóch materiałów. Odznaczają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia oraz wilgoć. Dodatkowo, są odporne na zarysowania, dzięki czemu zachowują swój estetyczny, elegancki wygląd przez naprawdę długi czas. W ofercie firmy Uni-Door znajdziecie modele o najróżniejszym, ale zawsze niezwykle nowoczesnym wzornictwie, więc na pewno wybierzecie taki, jaki będzie odpowiadać stylowi całej elewacji. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty, które potwierdzają wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają.

Segmentowe bramy przemysłowe idealnie nadają się do zamontowania przy halach ze szklanymi kopułami, przeszklonymi dachami i fasadami. Podkreślają wystrój danego wnętrza, a jednocześnie zajmują bardzo mało miejsca.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o tym produkcie, warto jest zajrzeć na stronę prospektu.

Porównaj produkty