Stalowe bramy przesuwne

Aby mieć pewność, że zamknięcie będzie nam służyć przez wiele lat, warto jest zainwestować w produkty marki Hörmann. Uni-Door zajmuje się sprzedażą stalowych bram przesuwanych tego producenta. Proponujemy rozwiązania idealnie nadające się do użytku w hangarach lotniczych oraz samochodowych, w halach przemysłowych, dużych garażach, a także w zakładach produkcyjnych i konserwacyjnych – czyli wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość otwierania oraz niezawodność konstrukcji.

Wszystkie oferowane przez nas stalowe bramy przesuwane odznaczają się odpornością na uderzenia oraz uszkodzenia mechaniczne i zaawansowaną technologicznie konstrukcją. Dodatkowo, są odporne na korozję i oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Bardzo rzadko się psują, a ich konserwacja jest prosta oraz szybka.

Bramy garażowe przesuwane sprzedawane są w kilku wersjach, w zależności od potrzeb klienta. Znajdziecie u nas modele ocieplane oraz nieocieplane, wyposażone w przeszklenia lub jeż jednorodne. Dostępne są również wersje jedno- oraz dwuskrzydłowe, które mogą dodatkowo posiadać wbudowane drzwi przejściowe. Wszystkie są łatwe w montażu.

Zaletami tych produktów są:

  • ekonomiczność oraz wytrzymałość na uszkodzenia;
  • wiele różnych wariantów konstrukcji;
  • kilkanaście wersji mocowań.

Więcej informacji dostępnych jest w prospekcie.


Porównaj produkty