Bramy przemysłowe

Firma Uni-Door przygotowała bogatą ofertę bram przemysłowych marki Hormann dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw. Polecane elementy są wytrzymałe i eleganckie zarazem, będą więc spełniały zarówno funkcje użytkowe jak i dekoracyjne. Ich konstrukcja charakteryzuje się dużą szerokością otworu wjazdowego, dzięki czemu zapewniają wygodne wprowadzanie i wyprowadzanie pojazdów ciężarowych i dostawczych.

Profile naszych bram przemysłowych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, np. z lekkiego i trwałego aluminium oraz z odpornej na różnorodne uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej. Między płytą zewnętrzną, a wewnętrzną umieszczono wypełnienie izolacyjne chroniące przed utratą ciepła z budynku. Dodatkowym ich atutem są przeszklenia, które zapewniają optymalne naświetlenie pomieszczenia. Klienci cenią konstrukcje wjazdowe marki Hormann również za brak progu – takie rozwiązanie eliminuje ryzyko potknięcia się podczas przechodzenia przez drzwi przejściowe i ułatwia przejazd samochodów. Posiadają one również systemy zabezpieczające przed gwałtownym i niekontrolowanym zamknięciem.

Warto zainwestować w nasze bramy przemysłowe również ze względu na aspekt estetyczny. Są one bowiem dostępne w ciekawej, nowoczesnej stylistyczne w bogatym wyborze kolorów. Gwarantujemy trwałość i najwyższą jakość powłoki lakierniczej. Dzięki temu polecane produkty będą podkreślały profesjonalny wizerunek każdej firmy przez długi czas.

Nasi przedstawiciele pomogą dobrać odpowiedni dla indywidualnych potrzeb rodzaj bram przemysłowych. W naszej ofercie znaleźć można modele:

  • Segmentowe,
  • Szybkobieżne,
  • Rolowane,
  • Harmonijkowe,
  • Przesuwne,
  • Waadłowe.

 

Zapewniają optymalną przestrzeń wjazdu, są również eleganckie i wytrzymałe. Ich konstrukcja została stworzona z najwyższej jakości materiałów, m.in. z aluminium i stali.

Zapewniają najwyższy komfort korzystania – sprawnie się otwierają i zamykają, nie powodując przy tym hałasu. Klienci cenią je również za odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Lekkie konstrukcje zabezpieczające, które idealnie nadają się do montażu np. w sklepach i centrach handlowych. Chronią pomieszczenie, ale równocześnie pozwalają przyglądać się jego wnętrzu.

Solidne elementy osłonowe, cenione za ogromną wytrzymałość oraz za to, że ich konstrukcja nie zajmuje wiele miejsca. Nadają się zarówno do montażu zewnętrznego jak i wewnętrznego.

Sprawdzają się w obiektach magazynowych i przemysłowych. Są solidne – ich powierzchnia jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na szkodliwe działanie wilgoci.

Polecamy solidne konstrukcje, które charakteryzują się trwałością i eleganckim wyglądem. Ich skrzydła nie zajmują zbyt wiele miejsca, rozwiązanie sprawdza się więc nawet na niewielkich przestrzeniach.

Bardzo solidne systemy osłonowe, które można osadzić w budynkach przemysłowych, magazynowych oraz w obiektach o innym przeznaczeniu. Łatwo się je otwiera i zamyka.

Systemy Flex firmy Hörmann wykorzystywane są głównie do użytku wewnątrz budynków, np. jako osłony wejścia do hal produkcyjnych. Są wytrzymałe i estetyczne.

Solidne i praktyczne rozwiązanie dla obiektów, w których odbywa się natężony transport wewnętrzny. Można je otworzyć jedynie za pomocą silnego pchnięcia.