Bramy rolowane

W ofercie naszej firmy znajdziesz bogaty wybór krat i bram rolowanych marki Hormann. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie dysponujemy ograniczoną ilością przestrzeni. Ich prosta, ale zarazem funkcjonalna i niezawodna konstrukcja sprawia, że można się nimi cieszyć przez długi czas. Zastosowano w nich sprężyny naciągowe ułatwiające ręczne zamykanie i otwieranie. Dla bardziej wymagających klientów polecamy jednak prostą w obsłudze automatykę sterującą.

Dodatkowym atutem naszych bram rolowanych jest specjalny mechanizm zabezpieczający, który uniemożliwia sforsowanie osłony. Opiera się on o rygle przesuwne i elektromagnetyczne (dolne i górne) oraz o zamek zamontowany na jednym z profili (najczęściej tym, znajdującym się najbliżej ziemi). Posiadają także fotokomórki wyprzedzające oraz system ZAK, dzięki któremu domykają się szczelnie, ograniczając do minimum utratę ciepłego powietrza z wnętrza budynku.

Polecane produkty wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, m.in. z aluminium, stali nierdzewnej i typu „full-hard”. Sprawia to, że konstrukcja bram rolowanych wykazuje się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Nasze produkty charakteryzują się również eleganckim wyglądem, dzięki k™óremu stają się piękną wizytówką miejsca, w którym je zamontowano.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo techniczne oraz sprawny montaż krat i bram rolowanych. Dostępny na naszej stronie katalog zawiera więcej szczegółowych informacji o systemach osłonowych marki Hormann.

Nasz katalog

  • nowoczesne systemy ZAK pozwalają na zwiększenie szczelności bram
  • wykorzystanie fotokomórki wyprzedzającej
  • najtwardsza stal użyta do produkcji Decotherm S


Porównaj produkty
Bramy rolowane