Chcąc zabezpieczyć wejście do pomieszczenia, warto zainwestować w te zamknięcia. Proponujemy drzwi ognioodporne, dźwiękoszczelne oraz dymoszczelne marki Hörmann wykonane ze stali, elementów przeszklonych oraz profili aluminiowych. Nadają się do użytku w budownictwie obiektowym. Dzięki nim zabezpieczycie każde wejście.

Z ich pomocą nie tylko zabezpieczycie wejście do każdego pomieszczenia, ale także sprawicie, że nabierze nowego charakteru. Proponujemy modele wewnętrzne ze stali, drewna, aluminium oraz stworzone z połączenia dwóch rodzajów materiałów. Dostępne są produkty o różnej kolorystyce, wyposażone z zabezpieczenia antywłamaniowe.

Jeżeli szukasz estetyki połączonej z wytrzymałością, to te zamknięcia są właśnie dla ciebie. Stalowe drzwi zewnętrzne marki Hörmann mogą być montowane w domach prywatnych, jak i przemysłowych czy użyteczności publicznej. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Zabezpiczają przed włamaniem.

Dzięki tym produktom na długo zabezpieczysz wejście do swojego domu. Proponujemy drzwi przeciwwłamaniowe w stosunkowo niedrogiej wersji DGM dla mieszkań, a także modele stalowe H3D, H3 i HPL60 D1 do obiektów gospodarczych oraz przemysłowych. Ich dodatkowym atutem jest ciekawy wygląd, a także dźwiękoszczelność.

Te modele sprawią, że wejście do garażu będzie o wiele prostsze. Marka Hörmann stworzyła do proponowanych przez siebie bram specjalnie dopasowane do nich, niezwykle praktyczne i estetyczne drzwi boczne. Montując je przy wjeździe, macie pewność szybkiego dostępu do wszystkich rzeczy znajdujących się w środku.

To rozwiązanie nadaje się do użytku w zakładach przemysłowych, a także budynkach o podwyższonych standardach bezpieczeństwa. Proponujemy zamknięcia techniczne wykonane ze stali. Modele te wykazują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, nie są narażone na korozję, a ponadto są ciekawie wykończone.