O nas

„Dobrą markę trzeba sobie wypracować.”

August Hörmann, założyciel firmy (1886 –1944)

Firma UNI-DOOR rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Oferujemy wysokiej jakości bramy, napędy oraz drzwi. Nasze produkty spełniają wymagane normy jakości i bezpieczeństwa. Naszym celem jest spełnienie wymagań klientów oraz dbałość o wizerunek firmy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, co pozwala nam na obsługę klienta na wysokim poziomie. Świadczy o tym coraz większe grono klientów na terenie całego kraju. Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann, największym producentem w Europie.

W ofercie znajdują się podstawowe typy bram garażowych:

  • uchylne – nieocieplane (z możliwością docieplenia) do garaży jednostanowiskowych
  • segmentowe- ocieplane i nieocieplane,
  • przemysłowe,
  • rolowane,

Wszystkie modele występują w szerokiej gamie wymiarów oraz w wielu kolorach, jak również okleinach drewnopodobnych. Duża ilość opcji umożliwia dostosowanie ich do potrzeb każdego użytkownika. Uzupełnieniem nowoczesnych realizacji garażowych jest automatyka firmy Hörmann – możliwa do montażu wraz z bramą lub w późniejszym czasie. Dla bezpieczeństwa klientów automaty SupraMatic wyposażone są w dodatkową blokadę przeciw podniesieniu skrzydła, uniemożliwiającą jego otwarcie przez osoby niepowołane.

W swojej ofercie mamy również duży wybór drzwi stalowych:

  • wewnętrznych,
  • zewnętrznych,
  • przeciwpożarowych,
  • antywłamaniowych.

Z uwagi na bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów możemy polecić również bramy wjazdowe tudzież szlabany wraz z automatyką. W naszej ofercie znajdują się modele wjazdowe tradycyjne, jak i przesuwne w wersji szynowej i samonośnej – nie mającej bezpośredniego kontaktu z podłożem. Aby zapewnić bezproblemowy wjazd na teren posesji stosujemy automatykę firmy NICE, współpracującą z wszystkimi typami skrzydeł wjazdowych. Aby poprawić komfort użytkowania mamy możliwość obsługi wszystkich urządzeń (np. bramy garażowej i wjazdowej jednocześnie jednym pilotem).

Posiadamy Autoryzację Partnerską oraz Autoryzację Serwisową HÖRMANN Polska, zostaliśmy Srebrnym Partnerem Roku 2009;

2010 NICE Polska.

Możemy zaproponować Państwu podpisanie umowy serwisowej zapewniającej stałą opiekę oraz szybką reakcję serwisu w sytuacjach awaryjnych.

 

FIRMA „UNI-DOOR” jest autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Nice Polska Sp. z o.o.

Już od chwili pojawienia się na polskim rynku (rok 1996) Nice Polska zyskała pozycję lidera – największego i cieszącego się największym zaufaniem klientów dystrybutora automatyki do bram i rolet. Firma ta stale powiększa swój asortyment – obecnie znajdą w nim Państwo zarówno podstawową automatykę do skrzydeł wjazdowych, garażowych, jak również szlabanów. Także Klienci poszukujący rozwiązań dedykowanych automatyce osłonowej (m.in. siłowników do rolet okiennych) będą mogli z satysfakcją dokonać zakupu.
Wszystkie oferowane przez markę Nice produkty to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa użytkowania oraz odczuwalnego komfortu. Charakteryzują się także nieprzeciętną elegancją, nowoczesną stylistyką oraz bezawaryjnością. Natomiast ogólna dostępność artykułów jest rezultatem owocnej współpracy, którą firma Nice prowadzi z ponad 1000 Partnerów Handlowych.

Na tle powyższych argumentów nie dziwi więc fakt, że marka Nice Polska od wielu lat utrzymuje się w czołówce polskich przedsiębiorstw. Firma ta stale też realizuje najwyższe biznesowe standardy, uwzględniając przy tym wartości etyczne. Udokumentowaniem wysokiej jakości wszystkich produktów są liczne certyfikaty i nagrody, które przedsiębiorstwo zdobyło na przestrzeni minionych lat. Firma otrzymała m.in. prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU – Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet”.