Segmentowe bramy garażowe boczne

Firma Uni-Door proponuje rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale jednocześnie funkcjonalne. Segmentowe bramy garażowe boczne marki Hörmann świetnie nadają się do montażu w pomieszczeniach mniejszych o bardziej skomplikowanej konstrukcji, jak choćby odmienne nachylenie dachu. Od tradycyjnych modeli odróżniają się pionowym ułożeniem paneli oraz umieszczeniem prowadnic u góry oraz dołu całej konstrukcji. Poruszają się po ścianie bocznej, zamykając się w ten sposób wejście do obiektu. Dzięki temu zostawiają więcej miejsca pod stropem garażu, co umożliwia umieszczenie tam choćby deski windsurfingowej czy kanadyjki.

Rozwiązanie to odznacza się nie tylko funkcjonalnością, ale jednocześnie wysoką estetyką wykonania. Dzięki pionowym panelom każdy z modeli ma nowoczesny, minimalistyczny wygląd, który pozytywnie wpływa na prezencję całego budynku, a jednocześnie wyróżnia go spośród wszystkich innych. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, wśród których na pewno znajdziecie taki, jaki będzie pasować do elewacji domu.

Segmentowe bramy garażowe boczne są bardzo lekkie i łatwo je przesuwać. Mogą być wyposażone w mechanizm ręczny lub napęd elektroniczny, w zależności od preferencji klienta. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że można je szybko otwierać w mniejszym stopniu, co skraca czas wyprowadzenia ze środka mniejszych pojazdów, takich jak rower czy motocykl. Dostępne są w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Więcej informacji o bocznych bramach garażowych marki Hörmann znajdziecie w prospekcie.